Telewizja dozorowa - firma lub dom pod czujnym okiem! Zamów teraz!

 

 

Telewizja Dozorowa zwana potocznie Monitoringiem Wizyjnym jest to system przekazywania obrazu składający się z kamer, monitorów, urządzeń rejestrujących i pomocniczych, a także sensorów zbierających dane. Systemy te instaluje się w oparciu o wymagania użytkowe z uwzględnieniem warunków środowiskowych i oświetleniowych. Najczęściej wykorzystywane są w celach minimalizacji strat w handu detalicznym, kontroli pracowników, przeciwdziałaniu dewastacji mienia, a także ochronie bliskich osób.

 

Skuteczny monitoring znacząco ograniczy ilość kradzieży w Twoim sklepie, zwiększy wydajność pracowników a także zapewni bezpieczeństwo w domu i jego otoczeniu.
A jakie są Twoje oczekiwania w stosunku do kamer? Napisz, chętnie pomożemy!

 

W zależności od miejsca instalacji rozróżnia dwa podstawowe typy kamer – wewnętrzne oraz zewnętrzne. Kamery wewnętrzne jak sama nazwa wskazuje stosuje się wewnątrz pomieszczeń, w sprzyjających warunkach środowiskowych przy niskiej wilgotności powietrza. Kamery zewnętrzne natomiast stosuje się na zewnątrz pomieszczeń a także w pomieszczeniach o niekorzystnych warunkach środowiskowych tj. niska temperatura, wilgotność, zapylenie.

 

>> czytaj więcej o telewizji przemysłowej...

 

 

Wybierz z oferty ESERWIS gotowy System Telewizji Dozorowej
bądź skontaktuj się w celu lepszego dopasowania go do Swoich potrzeb

SYSTEM TELEWIZJI DOZOROWEJ

ESERWIS ECONOMIC

ekonomiczne rozwiązanie na każdą kieszeń!

WIĘCEJ...

teraz od
1899zł

SYSTEM TELEWIZJI DOZOROWEJ

ESERWIS MEDIUM

wysoka jakość w umiarkowanej cenie!

WIĘCEJ...

teraz od
2899zł

SYSTEM TELEWIZJI DOZOROWEJ

ESERWIS PRO

doskonała jakość w każdych warunkach!

WIĘCEJ...

teraz od
4869zł