System telewizji dozorowej - ESERWIS PRO

 

 

Doskonała jakość w każdych warunkach!

 

System znajduje szerokie zastosowanie praktycznie w każdym obiekcie. Doskonale nadaje się do monitoringu stacji benzynowych, marketów samoobsługowych, okienek kasowych, pomieszczeń rozliczeń łącznie ze skarbcami, magazynów, pubów, restauracji, szkół i placówek oświatowych. Zastosowanie kamer kompaktowych ze zmiennoogniskowymi, superjasnymi obiektywami umożliwia zarówno ogólną obserwację obszaru – ruch i zachowanie osób, jak i szczegółową identyfikację, rozpoznawanie produktów i banknotów w stoiskach kasowych czy też wykrywanie kradzieży drobnych przedmiotów. Nagrania zapisywane są na dysku twardym rejestratora w trybie nadpisywania (najstarsze kasowane są i zastępowane nowymi w sposób automatyczny). Rejestrator GANZ DIGIMASTER gwarantuje bezawaryjną pracę oraz intuicyjną obsługę. Po połączeniu z siecią Internet otrzymujemy możliwość podglądu z każdego miejsca na świecie, za pomocą komputera bądź telefonu komórkowego.

 

Oferta zawiera dostarczenie urządzeń, wykonanie okablowania, montaż i konfigurację rejestratora, montaż i regulację pola widzenia kamer, szkolenie użytkowników – system gotowy do działania!

 

W skład systemu wchodzą następujące komponenty:

 

Wysokiej klasy rejestrator GANZ DIGIMASTER DR4H-LITE/DR8H-LITE/DR16H-LITEWysokiej klasy rejestrator GANZ DIGIMASTER DR4H-LITE/DR8H-LITE/DR16H-LITE z dyskiem twardym 1TB zapisujący nagrania w rozdzielczości CIF/2CIF/4CIF z prędkością 100kl/sek dla wersji 4 kanałowej, 200kl/sek dla 8-kanałowej i 400kl/sek dla 16-kanałowej. Wszystkie parametry zapisu dla każdej kamery konfigurowane niezależnie. Rejestrator posiada funkcję rezerwacji nagrań na dysku dzięki czemu wybrany materiał zostaje zachowany na dysku bez konieczności archiwizacji. Obsługa za pomocą przycisków na panelu frontowym, myszki komputerowej, pilota IR, oprogramowania. Podgląd przez sieć z dowolnego telefonu komórkowego umożliwiającego swobodne korzystanie z Internetu oraz z dowolnej przeglądarki internetowej (Chrome, Firefox, Mozilla, IE, Safari, SeaMonkey...) na dowolnym systemie operacyjnym. Wbudowany klient DDNS umożliwia pracę w sieci Internet przy wykorzystaniu łącza ze zmiennym adresem IP, łatwy do zapamiętania adres: Twoja_nazwa.dvrlink.net

Więcej informacji w karcie katalogowej ->link<-

 

 

Kamery kompaktowe GANZ ZC-YX280P z obiektywem COMPUTAR TG3Z2910FCS-31Kamery kompaktowe GANZ ZC-YX280P z obiektywem COMPUTAR TG3Z2910FCS-31 o regulowanej ogniskowej 2,9-8,2mm i wysokiej jasności F1.0 dającym kąt widzenia w zakresie 35-98stopni. Wysoka rozdzielczość 700TVL, szeroki zakres dynamiki, wysoka czułość.

Więcej informacji w karcie katalogowej ->link<-

 

 

 

Monitor LCD 4:3 o przekątnej 19”Monitor LCD 4:3 o przekątnej 19” gwarantujący właściwe odwzorowanie obrazu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasilacz kamer, okablowanie (przewód zespolony 75ohm + zasilanie), wtyki zasilające i sygnałowe, opaski, wkręty i inne materiały instalacyjne konieczne do uruchomienia systemu.

 

 

Wersja na 4 kamery – 4869 netto!

 

Wersja na 8 kamer – 8399 netto!

 

Wersja na 16 kamer – 14699 netto!

 

 

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Oferta promocyjna obejmuje montaż okablowania w istniejących korytach, natynkowo za pomocą trzymaków kablowych, pod tynk (przed wykończeniem), bądź luzem przed wykonaniem wylewki czy też w przestrzeni międzystropowej, na suficie podwieszanym. Łączna długość okablowania 60m dla systemów 4-kamerowych, 120m dla 8-kamerowych i 240m dla 16-kamerowych. Montaż rejestratora w miejscu z doprowadzonym zasilaniem. W przypadku potrzeby innego sposobu montażu bądź dłuższego okablowania sporządzimy wycenę dopasowaną do Ciebie.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.