SSystem telewizji dozorowej - ESERWIS economic

 
 

Ekonomiczne rozwiązanie na każdą kieszeń!

 

System telewizji dozorowej w wersji ECONIMIC przeznaczony jest do obiektów o niższych wymaganiach jakościowych. Doskonale sprawdzi się do ogólnej obserwacji pracowników w firmie, klientów w sprzedaży samoobsługowej, uczniów w szkołach i placówkach oświatowych. Nagrania zapisywane są na dysku twardym rejestratora w trybie nadpisywania (najstarsze kasowane są i zastępowane nowymi w sposób automatyczny). Dzięki połączeniu z siecią Internet otrzymujemy możliwość podglądu z każdego miejsca na świecie za pomocą komputera bądź telefonu komórkowego.

 

Oferta zawiera dostarczenie urządzeń, wykonanie okablowania, montaż i konfigurację rejestratora, montaż i regulację pola widzenia kamer, szkolenie użytkowników – system gotowy do działania!

 

W skład systemu wchodzą następujące komponenty:

 

 

Rejestrator cyfrowy Raiden HDR-7004/7008/7016Rejestrator cyfrowy Raiden HDR-7004/7008/7016 z dyskiem twardym 500GB zapisującym nagrania w rozdzielczości CIF/2CIF/4CIF z prędkością 100kl/sek dla wersji 4 kanałowej, 200kl/sek dla wersji 8 kanałowej oraz 400kl/sek dla rejestratora 16 kanałowego. Obsługa za pomocą myszki komputerowej, pilota IR, przeglądarki internetowej oraz oprogramowania dostępnego dla systemów Windows i MacOS, a także w wersji mobilnej na Android, iPhone, Windows Mobile, Java, Blackberry. Więcej informacji w karcie katalogowej ->link<-

  

 

Kamery kopułowe Aper VACC-1562Kamery kopułowe Aper VACC-1562 przeznaczone do montażu sufitowego z obiektywem o kącie widzenia około 60 stopni.

Rozdzielczość 540TVL. Więcej informacji w karcie katalogowej ->link<-

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasilacz kamer, okablowanie (przewód zespolony 75ohm + zasilanie), wtyki zasilające i sygnałowe, opaski, wkręty i inne materiały instalacyjne konieczne do uruchomienia systemu.

 

 

Wersja na 4 kamery – 1899 netto!

 

Wersja na 8 kamer – 3299 netto!

 

Wersja na 16 kamer – 5999 netto!

 

 

System ESERWIS ECONOMIC zakłada podgląd kamer i sterowanie przez sieć lokalną bądź Internet za pomocą oprogramowania zainstalowanego na komputerze Klienta. Jeżeli potrzebujesz bezpośredniej obsługi rejestratora można do tego celu wykorzystać odbiornik TV, monitor starszego typu CRT bądź nowszy LCD. Jeżeli nie posiadasz wolnego monitora skontaktuj się z nami a dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

 

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Oferta promocyjna obejmuje montaż okablowania w istniejących korytach, natynkowo za pomocą trzymaków kablowych, pod tynk (przed wykończeniem), bądź luzem przed wykonaniem wylewki czy też w przestrzeni międzystropowej, na suficie podwieszanym. Łączna długość okablowania do 60m dla systemów 4-kamerowych, 120m dla 8-kamerowych i 240m dla 16-kamerowych. Montaż rejestratora w miejscu z doprowadzonym zasilaniem. W przypadku potrzeby innego sposobu montażu bądź dłuższego okablowania sporządzimy wycenę dopasowaną do Ciebie.

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.